Leczenie kapustą

Oto tylko 100 przykładów zastosowania kapusty w leczeniu różnych dolegliwości:

"na podstawie literatury polskiej i amerykańskiej

1. Afonia - Sok z kapusty z małym dodatkiem miodu do spożywania i płukania. Spożywać surówkę z kapusty i buraka ćwikłowego.

2. Alkoholizm (środki odwykowe) - Spożywanie kapusty surowej lub duszonej oraz świeżego soku działa odwykowo i odtruwająco.

3. Anemia - Jedna do dwu szklanek dziennie soku z surowej kapusty.

4. Angina - Liście z kapusty jako okład na szyję na noc uśmierzają bóle i pomagają w detoksykacji poprzez wydalanie trucizn organizmu. Płukanie gardła sokiem z kapusty ma działanie oczyszczające, gojące i zabliźniające.

5. Astenia, zmęczenie, słabość ogólna - Dziennie popijać do 2 szklanek soku. Stosować reguły prawidłowych zestawów produktów spożywczych. Unikać zdenerwowania i niewłaściwej przemiany materii.

6. Astma, zapalenie oskrzeli - 3-4 liście kapusty jako okład na pierś i na szyję, u podstawy płuc lub na łopatki, według lokalizacji bólu. Zostawić na 3-4 godziny, a następnie na całą noc. Na przewlekły bonchit stosować mieszankę: wywar z 60 g kapusty gotowanej w 0,5 I wody przez godzinę. Pod koniec gotowania dodać 60 g miodu. Popijać do 2 szklanek soku dziennie.

Czytaj dalej

Visit in 888bingo information.

Zdrowie z natury,
bez dodanych konserwantów
czy przeciwutleniaczy

Prześlij zapytanie:

 
Award 2013

Produkt wpisany na listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 

LOGO EKO 06mAAB b