Charsznicka Kapusta Brassica

Oferujemy Państwu naturalną, niepasteryzowaną, świeżą kiszoną kapustę, pochodzącą z kapuścianej stolicy Polski - Gminy Charsznica w Małopolsce. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej, dedykowanej technologii wentylowanego, praktycznego i wyjątkowego woreczkowego opakowania, dostarczamy Państwu, naturalną, bez dodatków chemicznych (które mogą zmieniać smak, niszczyć naturalną florę, właściwości i witaminy zawarte w kiszonej kapuście), świeżą, niepasteryzowaną, najsmaczniejszą na świecie, produkowaną od wieków tradycyjną metodą, kiszoną kapustę, o wyjątkowych walorach smakowych i zdrowotnych. Wpisana na listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 


Systemy jakości i bezpieczeństwa żywności wdrożone przez producentów naszej kapusty:

GlobalG.A.P.
Standard Dobrej Praktyki Rolniczej GAP (Good Agricultural Practice) zapewnia pierwotne bezpieczeństwo produkowanej żywności - system wdrożony przez gospodarstwa rolne.

Integrowana Produkcja (IP)
Integrowana produkcja roślin jest nowoczesnym system jakości żywności, wykorzystującym w sposób zrównoważony postęp techniczny i biologiczny w uprawie, ochronie roślin i nawożeniu oraz zwracającym szczególną uwagę na ochronę środowiska i zdrowie ludzi. Uczestnictwo w systemie IP pozwala na otrzymanie zdrowej żywności pochodzenia roślinnego, w której nie zanotowano przekroczeń dopuszczalnych poziomów pozostałości środków ochrony roślin, metali ciężkich, azotanów i innych pierwiastków oraz substancji szkodliwych. System wymagany od 1.01.2014, aktualnie wdrażany.

HACCP
System bezpiecznej produkcji zdrowej żywności wdrożony przez kwaszarnię, która znajduje się pod stałą kontrolą Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Produkt Tradycyjny z Małopolski
Dodatkową gwarancją wysokiej i stałej jakości, oferowanej przez nas charsznickiej kwaszonej kapusty, jest przyznany certyfikat „Produkt Tradycyjny z Małopolski” oraz wpisanie jej w dniu 28 listopada 2006 roku na listę produktów tradycyjnych Ministerstwa Rozwoju Rolnictwa i Wsi.

 

certyfikat

Visit in 888bingo information.

Zdrowie z natury,
bez dodanych konserwantów
czy przeciwutleniaczy

Prześlij zapytanie:

 
Award 2013

Produkt wpisany na listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 

LOGO EKO 06mAAB b